"שגב טל מתכות בע"מ" מומחים בייצור ובניית מסועים, מכונות שינוע, מערכות מסועים משולבות ובסיסים למכונות תעשייתיות לענף הכימיקלים והרפואה.
"שגב טל מתכות בע"מ" במפעלינו מייצרים רהיטי נירוסטה, חיפוי לקירות בנירוסטה, שולחנות אוכל מעוצבים, כיסאות בר ומשטחי הגשה מנירוסטה.
בית המלאכה שלנו מודרני ומתקדם, ציוד הריתוך וההלחמה ברמה הגבוהה ביותר. מחלקת הקונסטרוקציה מתמחה בבניית מבנים מנירוסטה ובסיסים לכל מטרה.
מחלקת ההנדסה שלנו תגשים לך כל חלום! אצלנו תקבל את התכנון ההנדסי הנדרש להוצאת הרעיון שלך לביצוע. אנחנו נאפיין את הרעיון שלך ונהפוך אותו למציאות!
היכן ניתן להשיג מסועים מנירוסטה?

מפעלים רבים וחברות תעשייה שונות זקוקים למסועים איכותיים וחזקים על מנת להתחיל לתפעל פס ייצור שיהיה אמין יעיל ובעל אורך חיים ארוך. פסי ייצור רבים הם אותם מסועי שינוע סחורה עשויי נירוסטה הנחשבים איכותיים וזאת כי הם עשוי פלדת אל חלד הנחשבת עמידה לשנים רבות. בנוסף אם תבחרו חברה טובים למסועים הם יהונדסו בצורה מותאמת אישית, באיכות גבוהה ובקפידה.

אז כיצד בוחרים מסועי שינוע איכותיים?

אחת החברות הבולטות והותיקות בשוק מסועים לתעשייה היא חברת שגב טל מתכות המתמחה בעיצוב וריהוט בנירוסטה.
בבדיקה כללית אודות החברה נראה כי לא מדובר במפעל סטנדרטי לייצור מסועי שינוע, מסועי רשת, או מסועי שרשרת בלבד - אלא גם במקום בו מתבצעת עבודה הנדסית על גבי כל אלמנט שנראית כמלאכת מחשבת של ממש המתבצעת מאחורי כל מסוע ומוצר נירוסטה המיוצר בחברה.

ביצועים לפי הזמנת הלקוח
המחלקה מחזיקה צוות מהנדסים מהוקצע שנבחר בקפידה על מנת לספק לכלל הלקוחות שלה ביצוע קפדני לכלל מסועים מנירוסטה לכל צורך ולכל סוג חלל ומפעל. מתוך כך שהמסועים, בין אם מדובר במסועי גלילים או מסועי רשת וכל מסוע אותו הזכרנו, יותאמו למבנה ולצרכים של הלקוח כמו גם למבנה חלל המפעל או בית העסק שלו.

מגוון פתרונות לתעשייה
בנוסף מלבד מסועים מנירוסטה, מספקת החברה מגוון פתרונות הקשורים לתעשייה כולם מנירוסטה - מה שמקנה אפשרות להנות מ ON STOP SOHP – אופציה המקלה על בעלי עסקים רבים הן מבחינת התרוצצות בין חברות וספקים שונים, משלוח אחד: דבר המקל על הלוגיסטיקה מול מחלקת ההזמנות, אפשרות להנחת כמות והפריבילגיה של ניהול עסקים עם ספק אחד בלבד.
  מסוע גלילים


 • מכונות לשינוע

  ייצור ובניית מסועים, מכונות שינוע, ובסיסים למכונות תעשייתיות

  קרא עוד
 • עיצוב בנירוסטה

  פתרונות חיפוי בנירוסטה, ריהוט נירוסטה על פי הזמנה

  קרא עוד
 • קונסטרוקציה ומבנים

  מחלקת מבנים וקונסטרוקציות ,מכונות לתעשייה ובסיסי מכונות מורכבים

  קרא עוד
 • תכנון והנדסה

  מחלקת ההנדסה שלנו עומדת לשירות הלקוחות לביצוע טכני גבוה ומדוייק

  קרא עוד

הכלנית 60, מושב אלישמע
טל:   
09-7414230 פקס: 09-7440206 נייד: 072-3926676