שולחנות נירוסטה


שולחנות נירוסטה מהווים פתרון שימושי לתפקוד נוח ופונקציונאלי למפעלים, רפואה, הסעדה ואחרים. חברת שגב טל מומחית בייצור שולחנות נירוסטה לפי בקשה ובהתאמה אישית לכל מגוון הלקוחות.

שולחנות נירוסטה כחלק ממטבח של שירותי מזון
אחד המקומות הבולטים ביותר בשימוש בשולחנות נירוסטה הינם מפעלי תעשיית מזון או חברות הסעדה כגון קייטרינג ומסעדות. מדוע?
שולחנות נירוסטה מהווים אמצעי נוח לתפעול השוטף, לביצוע פעולות על גבי משטחים מוגבהים וכן ביכולת שלהם לנוע בקלות באמצעות גלגלים בתחתיתם. שולחנות הנירוסטה נותרים יפים ואסתטיים לאורך זמן, אינם ניזוקים משימוש רב, ומאפשרים ניקוי אגרסיבי באמצעות חומרי ניקוי כגון סבון כלים והתזה של מים רבים ללא הגבלה. בדרך זאת ניתן לשמור על מקום לייצור מזון להסעדה נקי ומצוחצח לאורך כל שעות היום עם ניקיון פשוט, נוח ויסודי. זאת הסיבה בגלל מפעלי מזון וחברות קייטרינג ומסעדות בוחרות בשולחנות הנירוסטה כמשטחי עבודה ואחסון עבורם.

שולחנות נירוסטה בבתי חולים ומרפאות
משטח הנירוסטה הינו משטח חלק ואסתטי, וכמובן נייד, לכן בתי חולים ומרפאות הצריכים לעשות שימוש בשולחן כחלק ממשטח הנחה או הגשה עושות זאת באמצעות שולחנות נירוסטה המהווים פתרון נוח מאוד למשטח עבודה בגלל קלות השימוש בעבודה עליו וכן בקלות הניקיון והשמירה על סטריליות מוחלטת שניתן לשמור אתו עליה.

גדלים ומידות
חברתנו מייצרת מגוון רחב מאוד של שולחנות נירוסטה, ומבחר גדלים וצורות על פי הזמנת הלקוח. ניתן תמיד להיצמד בסטנדרטים השונים בהזמנה או לבחור מידות אישיות בהתאם לצרכי המפעל, בית החולים או חברת ההסעדה.

משקלי נשיאה
נתון נוסף אליו יש לשים לב בעת הזמנת שולחן נירוסטה הוא משקל הנשיאה, כל שולחן נירוסטה מיועד למשקל נשיאה מקסימלי, ולא תמיד משטחים אלו עונים על כל הצרכים של כל הלקוחות, לכן בהזמינכם שולחן נירוסטה, שימו לב ליכולת נשיאת המשקל שלו והזמינו שולחן שיתאים לצרכים המדויקים שלכם.

שולחנות מעוצבים עם נירוסטה משולבת
שולחנות נירוסטה אינם חייבים להיות מוכנים אך ורק מנירוסטה, כאשר רוצים לעצב רהיט ייחודי לבית או למשרד ניתן לשלב לדוגמא משטח עץ או משטח שיש ואבן על גבי רגלי נירוסטה וכן להפך לקבלת רהיט ייחודי ויוקרתי.

לכל שאלה בנושא שולחנות נירוסטה ופתרונות עיצוב בנירוסטה, פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם!
חברת "שגב טל" מציעה מומחיות ומקצוענות במתכות , עיצוב ובניה בנירוסטה, עבודות הנדסה וקונסטרוקציה לבית , לחצר ולתעשיה. 
אנו מציעים עבודות נירוסטה
 מורכבות וטיפול בבעיות טכניות ברמה הגבוה ביותר בשוק הישראלי. 
"שגב טל מתכות בע"מ" הנה יצרנית מובילה בפתרונות מורכבים, שירות ללא דופי וזמני ביצוע מהירים . 
אנחנו מיצרים ומתחזקים: מסועים, חלזונות, מכלים, מערבלים, ציוד למטבחים, מכונות שטיפה,
מכונות גלילה, מכונות מילוי ואריזה, מכונות לעיסוי בשר ("טמבלרים"), בסיסים למכונות שונות.
עבור אל: הצהרת פרטיות, מפת אתר.

הכלנית 60, מושב אלישמע
טל:   
09-7414230 פקס: 09-7440206 נייד: 072-3926676 

 

 

הזמנת רהיט נירוסטה יצור רהיטי נירוסטה הזמנת ריהוט נירוסטה אהיטי נירוסטה מסועים ציפוי קירות נירוסטה שולחן נירוסטה ריהוט ועיצוב בנרוסטה מגירות מטבח בניית ריהוט מנרוסטה יצרני נירוסטה מה זה נירוסטה מבריקה ? נירוסתה מה זה ? נירוסטה מחלידה ?. בעיצוב נירוסטה סוגי נירוסטה מה זה נירוסטה? נירוסטה מתכת למסוע מסוע נירוסטה משובח חיפוי קיר נירוסטה ציפוי נירוסטה מבני נירוסטה נירוסטה בישראל מחירי נרוסטה בסיס פלדה קונסטרוקציה מברזל ציפוי קירות נירוסטה. קונסטרוקציה טובה ריתוך TIG נירוסטה ריהוט TIG ריהוט נרוסטה עבודות נסרוסטה מסוע נירוסטה בהזמנה יצור מסוע נירוסטה לתעשיה לרתך נירוסטה מסועי נרוסטה למפעלים מדיניות פרטיות טל שגב ציפוי קירות נירוסטה.סוגי נרוסטה שימוש במידע קנייה באתר נירוסטה לתעשייה עבודות נירוסטה אמינות ומקצועיותנירוסטה. נירוסטה מסגריה . גמישות במתן פתרונות התקנה ושירות לקוחות אודות טל שגב מתכות מי אנחנו טל שגב טל שגב כתובת. מי הלקוחות של טל שגב מתכות ?טל שגב טלפון מה אנחנו עושים טל שגב? פתרון לאתגרים מורכבים תכנון ובניה של מכונות לתעשייה ירון חורי נירוסטה ירון חורי מתכת טל שגב נירוסטה טל שגב יצור נירוסטה יצור מכונות בית מלאכה מסגריית נירוסטה שולחנות נירוסטה לבריכה שולחן נירוסטה למסעדה עבודות נירוסטה לפי הזמנה מסוע גלילים עהודות נרוסטה בהזמנה אישית מסוע סרט מסועים לתעשיה טל שגב מתכות ייצור נרוסטה מסועי רשת שולחנות ועגלות מטבחי נירוסטה שולחן אי למטבח שולחן בר יצור שולחן נירוסטה שולחן תעשייתי גימור נירוסטה עבודה בנירוסטה שימוש בנירוסטה מסגריה לנירוסטה בשרון